Dane kontaktowe:

Ośrodek Pomocy Społecznej

tel. 61 812 22 31

e-mail:

 

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej:
Telefon: 61 812 22 31
e-mail:


Zastępca Kierownika
Telefon: 61 812 22 31
Fax: 61 812 22 31
e-mail:


Dział Świadczeń Rodzinnych
Telefon: 61 663 50 88
Fax: 61 663 50 88
e-mail:

 

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Telefon: 61 8122-231 wew. 26

e-mail:

 

Klub Pracy
Telefon: 61 8122 231 wew. 23
Fax: 61 8122 231 wew. 23
e-mail:

 

 

Adresy e-mail pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Murowanej Goślinie

1

Magdalena

Olejniczak

m.olejniczak@ops-murowanagoslina.pl

61 8122-231

wew. 26

2

Monika

Kantorska

m.kantorska@ops-murowanagoslina.pl

61 8122-231

wew. 22

3

Izabela

Domasik

i.domasik@ops-murowanagoslina.pl

61 8122-231

wew. 22

4

Anna

Ryszka

a.ryszka@ops-murowanagoslina.pl

61 8122-231

wew. 26

5

Renata

Dziamska

r.dziamska@ops-murowanagoslina.pl

61 8122-231

wew. 26

6

Joanna

Janecka

j.janecka@ops-murowanagoslina.pl

61 8122-231

wew. 21

7

Łukasz

Nowak

l.nowak@ops-murowanagoslina.pl

61 8122-231

wew. 21

8

Grażyna

Rakowicz

g.rakowicz@ops-murowanagoslina.pl

61 8122-231

wew. 21

9

Bartłomiej

Kucharski

b.kucharski@ops-murowanagoslina.pl

61 8122-231

wew. 23